USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Formosa De Buzios Armacao dos Buzios Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Formosa De Buzios Villa

ex. Formosa De Búzios

Förhandsbokning
2026-08-29
2026-08-30

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

45

Formosa De Buzios Villa

 Wi-Fi
 Luftkonditionering
 Husdjur

Husdjur tillåtna


Formosa De Buzios Villa med 5 sovrum erbjuder närhet till Duo Market, som ligger cirka 6 minuter bort till fots. Den här villan med 5 badrum, som har ett behändigt läge i distriktet Praia Rasa, kan rymma upp till 8 gäster.

När du bor i den här villan befinner du dig inom 3 km från Geriba-lagunen och inom 6 km från Brigitte Bardots strand.

Gästerna kan äta middag på restaurangen La Basque, som ligger en kort bit från denna villa. Den närmaste flygplatsen är Buzios, som ligger 5 km från boendet.

  • Lokala sevärdheter
  • Amores Beach
    4,6 km
  • Turtle Beach
    3,7 km
  • Gerobá Lagoon
    3,5 km
  • Buzios Marina
    2 km
  • Flygplatser
  • Buzios Flygplats
    3,6 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Husdjur tillåtna

Aktiviteter och avkoppling

  • Grill faciliteter

På rummet

  • Luftkonditionering
  • LCD-TV

Hotellregler

Incheckning: från 14:00 till 23:59
Utcheckning: senast 11:00

Vanliga frågor

  • Hur långt är det från Buzios till Formosa De Buzios Villa?

    Flygplatsen Buzios ligger 5 km från Formosa De Buzios Villa.
  • Finns det ett kök på Formosa De Buzios Villa?

    Ett komplett kök finns på Formosa De Buzios Villa.
  • Är husdjur tillåtna i Formosa De Buzios Villa?

    Gästerna får bo på Formosa De Buzios Villa med sina husdjur.
  • Vilken utsikt erbjuds på Formosa De Buzios Villa?

    Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Formosa De Buzios Villa.
  • Finns det en bubbelpool i denna villa?

    Ja, en badtunna erbjuds i denna villa.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-08-29
2026-08-30

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Formosa De Buzios Villa, Brasilien

Av Greta Blank Do Rio, Búzios, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © allriodejaneirohotels.com

All rights reserved